KURUMSAL

KURUMSAL

Boyraz Dış Ticaret A.Ş elektronik komponent temini yapmakta olup, dünyada askeri ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren 2000’in üzerindeki üretici firmanın ürünlerini siz değerli sektör kullanıcılarına DEPO TESLİM temin edebilmektedir. Özellikle üretimden kalkmış sistemler ve yedek malzemelerin tedariği konusunda uzman bir ekip ile hizmet olarak vermekteyiz. Firmanızın üretimini yaptığı cihazlarda kullanılan tüm elektronik ve mekanik malzemelerin tedariğini sağlayarak, bu tür cihazlarınızdaki kullanılan malzemelerde size yardımcı olabilmek adına çözüm ortağınız olma arzusundayız.

Teminini yapmakta olduğumuz ürünler aktif ve pasit elektronik malzemeler (AXV, FSC, TI , AD, INFINEON, KEMET, TYCO, DIODE, ZETEX, ALTERA, MICROCHIP, INTERSIL, LINEAR, MICRON, MOLEX vb) ,kablo ve aksesuarları,avyonik sistem gereçleri ve malzemeleri,özel tasarım lcd üretimi,radar sistemleri, elektrooptik sistemlerinde kullanılan gereçler vs...

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Kayseri ofisimizin yanı sıra Amerika ve Almanya ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz.Aynı zamanda diğer ticaret yapmış olduğumuz başlıca ülkeler İngiltere, Kanada, Almanya, Tayvan, Çin, Hollanda’dır.

Firmamız dünyada faaliyet gösteren birçok katolog firmasının da ürünlerini tedarik etmektedir.Bunlardan bazıları; Newark,Allied,Mouser,Digikey,Future,Arrow,Allied gibi şirketlerdir.Genel komponent tedariklerimizi yetkili satıcı ve katolog firmalarında yapılmaktadır.Tüm ürünlerimiz 60 gün garantilidir.

Advanced Interconnections, Aero Conesys, Amphenol, DMC - Daniels Tools, Glenair, Tri-Star Carlisle, ITT, Deutsch, Tyco, Raychem, Souriau, CinchConnector Accessories, Connector Backshells, Connector Contacts , Circular Connectors, D-Sub Connectors, Fiber Optics, Military Connectors,Protective Dust Caps, RF Connectors, Stuffing Tubes, Tools and Tool Kits, MIL-PRF-28876, MIL-DTL-26482 II, MIL-DTL-28840, MIL-DTL-38999 I, MIL-DTL-38999 II , MIL-DTL-38999 III, MIL-DTL-5015, MIL-DTL-83723

Amerika ve Almanya ofislerimiz aracılığı ile sunacağımız çözümlerin ana hatları şunlardır;

  • Direkt FOB satışların yapılması, -Direkt CIF satışların yapılması,
  • Sizlerin farklı tedarikçilerden aldığınız malzemelerinizi tek bir paket halinde toparlayıp lojistik masraflarını en aza indirerek komisyon bazlı çalışmalar yapılması.
  • Firmanız adına numune talepleri ve custom dizayn işlerinizin yapılması.
  • Firmanız adına iş takibi veya çalışacağınız firmaların mevcudiyetinin kontrolünün bizzat adrese giderek yapılması.
  • Gümrükleme ve yükleme de yaşanabilecek tüm sorunları ve kısıtlamaları en aza indirebiliriz.

Hedefimiz Amerika’da yaşanabilecek sıkıntılarınızı en aza indirerek sizlerin çözüm ortağınız olmaktır.